KAMPÜS NEDİR ?

// KAMPÜSÜN İÇİNDE, EĞLENCENİN MERKEZİNDE!

    Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu

   İhtiyacın olan herşeye okuldan çıkmadan ulaşabileceğin yeni bir evin olacak. Yeni evinde sana benzeyen arkadaşların, yepyeni ve modern tasarlanmış bir odan, senin gibilerin sevdiği programların izlendiği, sabaha kadar sohbetler yapacağın açık paylaşım alanları, sohbet, muhabbet var.

   Çok yedik, spor yapmak lazım diyenlere fitness salonu ve havuz, muhabbet karnımızı acıktırdı diyenlere restaurant…. Annenin yemekleri gibi olmaz ama bizde de çeşit bol. Yemek çeşitleri ve keyifli ortamıyla yemek alanı, evinizin mutfağına olan özleminin biraz da olsa alacak.

   Kız muhabbetlerinin vazgeçilmezi, üniversite hayatının en iyi arkadaşı kahveyi unutmadık. Yanında tatlı tuzlu birşeylerle iyi gider dedik, onları da ekledik. Çok oturduk uyuştuk, konuş konuş bu meseleler çözülmez dediğin anda da oyun alanı hemen yanında.

   Masa tenisi, bilardo, dartta hünerlerini arkadaşlarına göster, akşamları oyunların kahramanı olarak bitir… Ne istersen, herşey yanında yani... Hayalinde ki eve Kampüs Tekirdağ Kız Öğrenci yurdu'na hoş geldin, yeni ailenle tanışmak için sabırsızlanmakta haklı olduğunu göreceksin.

   Lise bitti, bu üniversite dedikleri başka biryer. Artık büyüdüğünü herkes kabul edecek. Annen ve baban bile… Buna baktığına göre, onlardan ayrı bir yerde kalmana da çoktan razı olmuşlar.

   E tabii ki öyle her istediğin yerde kalamazsın. Ailen sana güveniyor ama etrafa güvenmiyor. Tek başına kalabilirsin ama güvende olduğun, evinin rahatından eksik kalmayacağın bir yer olmalı. İhtiyacın olduğunda etrafında sana destek olanlar olmalı, yattığın yer mis, etrafındaki arkadaşlar aynı senin gibi tertemiz olmalı. Sana özel alanlar olmalı ki özgürlüğün de tadını çıkarabil. Hem senin, hem ailenin kafasının rahat olması önemli….İşte orası burası. Hem senin , hem seni çok çok merak edenlerin istediği herşey burada.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin tam ortasında, hem okulunun içinde, hem eğlencenin merkezinde bir Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu….

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi yerleşkesi içersinde yer alan NKÜ Kampüs Tekirdağ Kız Öğrenci yurdu; tek kişilik ve 2 kişilik oda seçeneklerinin yanı sıra son teknoloji turbo wireless internet ağı, odalarda lcd televizyon, buzdolabı, banyo ve odalarda bulunan geniş dolap seçenekleri ile geleceğimizin teminatı olan siz değerli öğrencilerimizin hizmetindedir. Namık Kemal Üniversitesi Kampüs Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu'nun her katında bulunan etüt odaları, çamaşır ve ütü odaları'nın yanısıra açık büfe kahvaltı ve zengin kahvaltı seçenekleri ile öğrencilerin eğitimlerine zaman ayırmalarına olanak sağlamaktadır.

Tekirdağ NKÜ Kampüs Kız Öğrenci Yurdunu görmeden , yeni evinin neresi olacağına karar verme.

NKÜ KAMPÜS Tekirdağ Kız Öğrenci Yurdu - Sen kalmazsan aklın kalır!

Tekirdağ Web Tasarım